Načelnik općine Čitluk Marin Radišić upriličio je u utorak prijem za članove Hrvatskog rukometnog kluba Međugorje predvođene trenerom Lukom Barbarićem.
Tijekom susreta razgovarano je o radu kluba, razvoju mladih sportaša i uspjesima koje su rukometaši HRK Međugorje ostvarili na natjecanjima u proteklom razdoblju. Načelnik Radišić čestitao je igračima, trenerima i upravi kluba na predanom radu i postignutim rezultatima, istaknuvši važnost ulaganja u sport i stvaranja kvalitetnih uvjeta za razvoj mladih.
Posebno su istaknuti uspjesi kadetske ekipe (2009./2010. godište), koju su vodili treneri Dražen Madžar i Luka Barbarić. Kadeti su osvojili treće mjesto u Ligi mladih Herceg-Bosne te četvrto mjesto na državnom prvenstvu Bosne i Hercegovine. Dodatno priznanje predstavlja i podatak da je Antonio Ivanković kadetski reprezentativac Hrvatske rukometne reprezentacije.
Zapažen rezultat ostvarili su i mlađi kadeti (2011./2012. godište) pod vodstvom trenera Luke Barbarića i Ivana Stojića, koji su osvojili naslov prvaka Lige mladih Herceg-Bosne te zauzeli peto mjesto na državnom prvenstvu Bosne i Hercegovine.
Mladi rukometaši rođeni 2013. i 2014. godine, također su ostvarili odlične rezultate. Pod vodstvom trenera Luke Barbarića osvojili su naslov prvaka Lige mladih Herceg-Bosne ostvarivši impresivan učinak od 20 pobjeda u isto toliko utakmica, dok su na državnom prvenstvu BiH zauzeli sedmo mjesto.
Prijem u prostorijama Općine Čitluk bio je prigoda za zahvalu mladim rukometašima i njihovim trenerima na uspješnoj promociji Međugorja i općine Čitluk kroz sport te poticaj za nastavak predanog rada i ostvarivanje novih sportskih uspjeha.

The post Načelnik Radišić upriličio prijem za članove HRK Međugorje appeared first on Općina Čitluk.



