FOTO: HVK Jadran Neum pobjednik je 2. Međunarodnog turnira “Hobica” u Neumu!

TNT GROUP

Neum je protekla dva dana bio domaćin 2. Međunarodnog turnira “Hobica” U13, a pobjednički pehar na kraju je pripao domaćinu – HVK Jadran Neum.

Na turniru su sudjelovale četiri ekipe: domaći HVK Jadran Neum, Leotar iz Trebinja, ekipa Vele Luke te momčad iz Leipziga u Njemačkoj.

Brojni ljubitelji vaterpola imali su priliku uživati u zanimljivim i borbenim utakmicama, a turnir je još jednom pokazao kako Neum ima odlične predispozicije za organizaciju sportskih događaja međunarodnog karaktera.

Posebno uzbudljivo bilo je u finalnom susretu, gdje su snage odmjerili domaći Jadran i Leotar iz Trebinja. Neumski vaterpolisti odigrali su odličnu utakmicu i na kraju slavili rezultatom 15:11, čime su zasluženo osvojili naslov pobjednika 2. Međunarodnog turnira “Hobica”.

Osvajanje turnira pred domaćom publikom predstavlja uspjeh za HVK Jadran Neum, ali i potvrdu kvalitetnog rada kluba unatoč lošim uvjetima, odnosno mogućnosti treninga samo tijekom ljetnih mjeseci.

Organizatori su zahvalili svim ekipama na sudjelovanju, kao i publici koja je tijekom dva dana pratila utakmice i podržala sudionike turnira.

Čestitamo HVK Jadranu Neum na osvojenom turniru!















Objava FOTO: HVK Jadran Neum pobjednik je 2. Međunarodnog turnira “Hobica” u Neumu! pojavila se prvi puta na Neum.online.

neum.online

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima