FOTOGRAFIJA: Derbi utakmice između Gruda i Međugorja završio bez pobjednika

TNT GROUP

Derbi utakmica 31. kola između Gruda i Međugorja odigrana je u srijedu u Grudama pred oko 150 gledatelja. Ovo je bila susret između prve i treće momčadi na ljestvici Omladinske lige Bosne i Hercegovine – grupa Jug.

Međugorje je povelo ranim golom Filipa Miličevića u 12. minuti, dok je Antonio Ćorluka iz HNK Grude izjednačio rezultat na 1:1 u 49. minuti iz jedanaesterca.

Na terenu za HNK Grude igrali su: Jakov Boban, Mihael Palac, Stipe Alpeza, Jakov Leko, Ivan Katura, Jakov Markota, Petar Ćuljak, Lovre Miloš, Marko Alpeza, Ivano Pejić, Antonio Ćorluka. Klupa: Ivan Iličić, Matej Zadro, Mirko Marijanović, Mateo Milas, Frano Grubišić, Karlo Kondžo. Trener: Miro Primorac.

Za NK Međugorje su nastupili: Matej Marić, Ivano Bradvica, Luka Krešić, Petar Soldo, Pavo Kelava, Filip Miličević, Ivan Vasilj, Niko Biokšić, Renato Žilić, Adrijano Šarić, Petar Marić. Klupa: Fran Miloš, Filip Zovko, Domagoj Šunjić. Trener Sejo Rebac.

Nakon ovog kola, Međugorje i dalje drži prvo mjesto sa 59 bodova, dok je Drugi NK Troglav s 57 bodova, a Grude su na trećoj poziciji sa 53 boda.

Kadeti Gruda će sljedeći meč odigrati u gostima kod HNK Tomislava u Tomislavgradu. Utakmica je zakazana za ponedjeljak, 03.06.2024. u 14:30 sati.

FOTOGRAFIJE: Derbi između Gruda i Međugorja završio je neodlučenim rezultatom i možete ih pogledati na Grude Online.