Ovog četvrtka u kinu Posušje na programu su fantastični novi filmovi!
Od poznatih tvoraca uspješnih francuskih komedija dolazi još jedna neodoljiva urnebesna akcijska komedija, „3 jours max“ ili Samo 3 dana, koja će biti prikazana u 19:00 sati! Snimljen na zadivljujućim lokacijama između tri kontinenta, film SAMO 3 DANA je nevjerovatna trka s vremenom, prepuna poznatih scena iz omiljenih blockbustera koje će publika moći prepoznati i koje će ih zabaviti.
Nakon toga, u 21:00 sat, slijedi adaptacija znanstveno-fantastičnog klasika i nastavak velikog kino spektakla “Dune” koji okuplja zvjezdanu postavu. Radnja nastavlja putovanje Paula Atreidesa, sada ujedinjenog s Chani i Fremenima, dok je na ratnom putu osvete protiv onih koji su uništili njegovu obitelj. Suočen s izborom između ljubavi života i sudbine poznatog svemira, nastoji spriječiti užasnu budućnost koju samo on može predvidjeti.
Kino u Posušju, četvrtak 29. veljače, akcijska komedija “Samo 3 dana” u 19:00 sati i znanstveno-fantastični spektakl “Dune: drugi dio” u 21:00 sat.


Objava Posušje: Ovoga tjedna četvrtak je rezerviran za kino i sjajne filmove! pojavila se prvi puta na Posušje.info.
Izvor: Hum.ba



