Predao joint, a policija otkrila cijeli laboratorij: U Mostaru uhićen mladić zbog uzgoja marihuane

TNT GROUP

Policijski službenici Sektora kriminalističke policije, Odjeljenja za posebne namjene MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije lišili su slobode mladića inicijala I.F. (1997) iz Mostara. Uhićenje se dogodilo 21. srpnja 2026. godine na području grada Mostara, kada je osumnjičeni policiji dobrovoljno predao jedan joint.

Na temelju usmene naredbe Općinskog suda u Mostaru uslijedio je pretres kuće koju koristi I.F. na području grada. Upravo je tada, kako prenosi pogled.ba, ono što je počelo kao jedan predani joint preraslo u znatno ozbiljniju priču.

Prema informacijama koje su dostupne, tijekom pretresa policija je na adresi otkrila prostor prilagođen za uzgoj marihuane. Ono što je mladić isprva pokušao prikazati kao sitno posjedovanje, ubrzo je dobilo sasvim drukčije razmjere.

Policija je nastavila s prikupljanjem dokaza i provođenjem daljnjih radnji, a slučaj je proslijeđen nadležnim pravosudnim tijelima na daljnje postupanje. Protiv osumnjičenog se očekuje podnošenje kaznene prijave zbog neovlaštene proizvodnje i stavljanja u promet opojnih droga.

Objava Predao joint, a policija otkrila cijeli laboratorij: U Mostaru uhićen mladić zbog uzgoja marihuane pojavila se prvi puta na Posušje.info.

www.posusje.info

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima