Sljedećeg četvrtka, 30. svibnja 2024. godine, slavimo svetkovinu Tijelova. Svečano misno slavlje će se održati u crkvi sv. Ante na Humcu u 19 sati, nakon čega će uslijediti procesija od crkve sv. Ante Humac do crkve sv. Kate Ljubuški.
“Pozivamo sve prvopričesnike da ponesu korpe cvijeća, kao i krizmanike s njihovim roditeljima da sudjeluju u procesiji, zajedno sa molitvenim skupinama. Molimo vas da se pobrinete da cesta kojom će prolaziti Isus bude uređena. Sudjelujmo kao pravi vjernici u molitvi i pjesmi, te iskažemo Spasitelju Isusu naše poštovanje. Nemojte zaboraviti ponijeti svijeće sa sobom.” poručuju iz Župe Humac.
Objava Ljubuški: Procesija od crkve sv. Ante do crkve sv. Kate povodom svetkovine Tijelova prvi puta je objavljena na RADIO LJUBUŠKI.
Izvor: ( radioljubuski.ba / Hum.ba )



