Vatrogasci gasi požar na brdu Križevac drugog dana.

TNT GROUP

Vatrogasci se drugog dana bore sa požarom na nepristupačnom terenu brda Križevac. Pomoć su im pružili vatrogasci iz Čapljine, Ljubuškog, Posušja i drugih hercegovačkih mjesta, kao i članovi HGSS Čitluk-Međugorje.

U protekla dva dana, vatrogasci su uložili velike napore u spašavanje kuća koje su bile u opasnosti, kao i molitvenog prostora na brdu Križevac. Otežavajuće okolnosti su bile nepristupačan teren, promjenjiv vjetar i visoke temperature.

Večernjim satima vatrogasci su uspjeli držati požar pod kontrolom i intenzivno radili na njegovom gašenju. Sigurno će i večeras provesti na terenu nadzirući situaciju.

 

Objava “Vatrogasci drugi dan gase požar na brdu Križevac” prvi put je objavljena na stranici Općina Čitluk.

Izvor: ( citluk.ba / Hum.ba )

DRUGI UPRAVO ČITAJU

Možda vas zanima